zdjęcie bloku

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Aby wynająć mieszkanie od KimoRent, zapoznaj się z ofertą mieszkań na wynajem dostępną na naszej stronie internetowej, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. Podaj imię, Twój adres e-mail i zostaw nam krótką informację na temat Twoich oczekiwań. Na koniec kliknij przycisk “wyślij wiadomość”. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Możesz również zadzwonić do biura sprzedaży KimoRent pod numer 570 759 277 lub wysłać bezpośrednie zapytanie na nasz adres email: wynajem@kimorent.pl.

Zależy nam na komfortowym zamieszkiwaniu wszystkich lokatorów, dlatego weryfikujemy wypłacalność każdego z potencjalnych najemców dla bezpieczeństwa obu stron, jednocześnie dbając o komfort mieszkania osób już zamieszkujących. Każda osoba przed podpisaniem umowy najmu musi więc przejść weryfikację. Od tej zasady nie ma wyjątków.

Aby przedłużyć umowę, uprzejmie prosimy o zgłoszenie się do Biura Obsługi Klienta KimoRent na miesiąc przed zakończeniem aktualnej umowy najmu w celu podpisania nowej umowy. Kolejną umowę na następny rok podpisuje się u notariusza. Ważne: nie podpisujemy aneksów do umów. Konieczne jest więc zawsze sporządzenie i podpisanie nowej umowy. Zawarcie umowy z osobą fizyczną możliwe jest tylko na rok z możliwością przedłużenia nową umową.

Niestety nie ma takiej możliwości. Jednak staramy się zminimalizować liczbę wymaganych do podpisania dokumentów. Wszystko po to, abyś mógł odwiedzić nas tylko raz i załatwić wszystko od ręki. Wówczas część dokumentacji musimy otrzymać od Ciebie drogą mailową. Wszystko po to, aby móc wcześniej przygotować dokumenty oraz dopełnić niezbędnych formalności podczas jednej wizyty u nas w biurze.

Zwierzęta jak najbardziej mogą przebywać z Tobą w mieszkaniu. Oczywiście póki są to zwierzęta domowe i nie stwarzają one żadnego zagrożenia dla innych mieszkańców KimoRent. Pamiętaj, że w trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich najemców, posiadanie zwierząt uznawanych za niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi jest kategorycznie zakazane.

Miejsca postojowe są dostępne tuż pod blokiem. Jest pula darmowych miejsc. Udostępniamy także miejsca parkingowe z blokadami - dodatkowo płatne. Komórki lokatorskie nie są dostępne w tej inwestycji.

W mieszkaniach KimoRent zamontowane zostały sprzęty o różnej klasie energetycznej (od A do A+ i więcej). Wybraliśmy energooszczędne urządzenia AGD, aby wynajmujący płacili jak najniższe rachunki.

Koszty wszystkich drobnych napraw takich jak m.in. wymiana żarówki, zapchany zlew – wynikających z czynnej eksploatacji mieszkania pokrywa najemca. Trzeba jednak pamiętać, że jest to pierwszy wynajem i wszystkie sprzęty AGD, a także meble w mieszkaniu są nowe oraz posiadają gwarancję. Z tego względu prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek, abyśmy mogli się do nich odnieść i uwzględnić warunki gwarancji.

Gdy zbliża się termin zakończenia umowy najmu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem sprzedaży. Wspólnie uzgodnimy warunki przedłużenia umowy najmu mieszkania.

Wysokość kaucji równa jest dwukrotności miesięcznego czynszu. Niestety, niemożliwym jest podzielenie jej na raty. Kaucja, po zdaniu mieszkania zgodnie z umową, zostaje zwrócona na wskazane przez Państwa w umowie konto bankowe.  

Zależy nam na spokoju życia naszych mieszkańców, dlatego kładziemy duży nacisk na weryfikację przyszłych Najemców.

Media rozliczamy kwartalnie. Każdy z naszych Najemców zostanie rozliczony z wpłaconej zaliczki zgodnie ze zużyciem licznikowym. 

Najem instytucjonalny polega na zawarciu umowy przez osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną, która prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wynajmu lokalu.

Jest to również dodatkowe zabezpieczenie podczas weryfikacji przyszłego Najemcy.

Prosimy, aby usterki każdorazowo zgłaszać na adres mailowy: zgłoszenia@kimorent.pl zgodnie ze wzorem:

1. Imię i nazwisko

2. Adres mieszkania

3. Numer kontaktowy

4. Opis usterki

arrow-gray

Zapraszamy do biura

Poznaj okolicę i wszystkie jej zalety

Biuro Obsługi Klienta KimoRent

ul. Granitowa 8/1, 55-080 Smolec

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Mieszkania na wynajem KimoRent

ul. Daktylowa 2-38 Smolec

Kawiarnie i restauracje
Przedszkola i szkoły
Obiekty sportowe i siłownie
Supermarkety i apteki
Przystanki autobusowe i stacje kolejowe
Usługi kosmetyczne
Przychodnie
Park

masz pytania?

Chcesz lepiej poznać warunki wynajmu, a może chcesz zapytać o mieszkanie które, wpadło Ci w oko?

Zostaw nam swój e-mail albo numer telefonu, odezwiemy się!

Wpisz Imię!
Musisz zaznaczyć zgodę!
Wpisz adres e-mail!
Wpisz numer telefonu!
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Wpisz Imię!
Wpisz adres e-mail!
Wpisz numer telefonu!
Musisz zaznaczyć zgodę!
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
budynek